Kariéra

Pracovní pozice - junior projektant sadových úprav

pozice je již obsazena

Pracovní pozice - Vedoucí pracovník v oboru realizace rodinných zahrad

pozice je již obsazena

Pracovní pozice - pracovník v oboru realizace rodinných zahrad

pozice je již obsazena

Pracovní pozice - Vedoucí pracovník v oboru údržba rodinných zahrad

pozice je již obsazena

Pracovní pozice - pracovník v oboru údržba rodinných zahrad

Popis pozice - Jedná se o práci v terénu konkrétně o jarní, podzimní a celoroční údržby rodinných zahrad - sečení trávy, řez keřů a dřevin, pletí záhonů, aplikace chemických přípravků, hrabání listí, vertikatace trávníků a ůdržby jezírek.

Požadujeme - Minimální vzdělání SOU nebo SOŠ v oboru, preciznost, pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost, příjemné vystupování, flexibilitu a bezúhonost. Bydliště v okolí Lysé nad Labem výhodou, ale neni podmínkou. Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme - Flexibilní pracovní dobu, smlouvu na HPP, motivační platové ohodnocení, práci v mladém kolektivu, kariérní růst, pravidelné školení a zkonalování v technologických postupech.

Pracovní pozice - brigádník v oboru údržba a realizace zeleně

Popis pozice - Jedná se o práci v terénu konkrétně o komplexní realizace a údržby veškeré zeleně.

Požadujeme - Preciznost, pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost, příjemné vystupování, flexibilitu a bezúhonost. Bydliště v okolí Lysé nad Labem výhodou, ale neni podmínkou. Praxe v oboru výhodou. - Vhodné pro studenty a absolventy.

Nabízíme - Flexibilní pracovní dobu, motivační platové ohodnocení, práci v mladém kolektivu, kariérní růst, praxe a nové zkušenosti v zahradnickém oboru.