Naše služby

 • Údržbová činnost

  Naší stěžejní činností je údržba rodinných zahrad, veřejné zeleně a industriálních objektů. Prioritou každého projektu pak je vyhovět individuálním přáním zákazníka s ohledem na praktické postupy daných činností. Údržbu zahrad nabízíme v několika komplexních balíčcích, které obsahují všechny potřebné úkony k dostatečné péči o zelené plochy. Vybrat si můžete z balíčků Grass basic - základní údržba, Grass standard - standardní údržba, Grass excellent - nadstandardní údržba, Spring servicing - jarní údržba, Autumn servicing - podzimní údržba, Full seasonal servicing - celoroční údržba a Individual servicing - individuální údržba.

 • Realizační činnost

  Každá realizace začíná kvalitně zhotoveným projektem, jehož podkladem jsou přání zákazníka zpracované tak, aby koncepčně vyhovovaly a zákazník byl maximálně spokojený. Realizace zpravidla zahrnuje přípravu terénu, instalaci závlahových systémů, případně také instalaci prvků jiných než rostlinného původu a výsadbu a výsev rostlinného materiálu. Realizujeme rodinné zahrady, střešní zahrady, parkové a městské realizace a provádíme také vegetační úpravy v krajině a doplňkové výsadby.

 • Projektová činnost

  Naše společnost se zabývá projektováním veškerého druhu zeleně.Vždy zohledňujeme přání i finanční možnosti klienta a snažíme se odvést maximálně precizní a citlivou práci.

 • Arboristika

  Arboristika je obor zabývající se péčí o dřeviny ve městech i ve volné krajině rostoucí mimo les. Naši specialisté na arboristiku provádějí odborné řezy stromů včetně bezpečnostních a zdravotních řezů, kácení stromů, bezpečnostní vazby a likvidaci dřevní hmoty.

 • Nabídka rostlinného sortimentu

  Jsme schopni zajistit jakýkoliv rostlinný materiál české i zahraniční produkce. Upřednostňujeme tuzemskou sazbu, která je odolnější vůči našim klimatickým podmínkám. Nabízíme rostliny a dřeviny od malých sadeb až po velké vzrostlé stromy. Dopravu zajišťujeme my. Veškerý rostlinný materiál odebíráme od českých dodavatelů.

 • Závlahové systémy

  Závlahové systémy jsou stále populárnějšízařízení, která majitelům zahrad a zelených ploch šetří námahu, čas i peníze. Naše společnost vám pomůže vhodný závlahový systém vybrat a postará se o jeho instalaci a správné nastavení.