Technika

1ks Sklápěč tatra T163 18t

Doprava a přeprava sypkých materiálů, pevných objektů větších rozměrů. Odvoz a zpracování sutě a stavebního odpadu. Možnost použití vleku při přepravě většího množství materiálu. Doprava po celém území ČR. Nosnost maximálně 18 000Kg. Pohon 6x6.

1ks Sklápěč tatra 815 12t

Doprava a přeprava sypkých materiálů, pevných objektů větších rozměrů. Odvoz a zpracování sutě a stavebního odpadu. Možnost použití vleku při přepravě většího množství materiálu. Doprava po celém území ČR.

1ks Smykový nakladač Locus 903

Nabízíme úpravy terénu hrubou i jemnou modelaci. Přesuny hmot. Nakládka a vykládka všech druhů materiálů. Výhoda je kompaktnost, síla a preciznost práce z důvodu malých rozměrů konstrukce.

1ks Rypadlo nakladač JCB 4CX

Možnost použití bagru. Možnosti výkopů a těžších zemních prací, úpravy terénu, hrubou i jemnou modelaci. Přesuny hmot. Nakládku a vykládku všech druhů materiálů.

1ks Pásový bagr takeuchi 5t

Používáme i větší bagr. Možnosti výkopů a těžších zemních prací, úpravy terénu, hrubou i jemnou modelaci. Přesuny hmot. Nakládku a vykládku všech druhů materiálů.

1ks Čelní kloubový nakladač UNK 320

Nakladač je vhodný pro větší přesun hmot, nakládku a vykládku všech druhů materiálů.

1ks Tatra jeřáb 815 20t

Nosnost až 20tun, dosah a manipulace do výšky 29metrů. Vhodný pro větší realizace, při kterých je nutné manipulovat s většími objekty. Práce po celém území ČR.

1ks Kontejnerová Avia 7t

Doprava a přeprava sypkých materiálů, pevných objektů větších rozměrů. Možnost použití ramene do 3,5t až do výšky 5m. Dále je možnost po domluvě přistavění kontejneru, malého nebo velkého. Odvoz a zpracování sutě a stavebního odpadu. Doprava po celém území ČR.

1ks Nákladní automobil - Ford Transit 80

Nákladní skříňový automobil značky ford transit 2,5 Di s nosností maximálně do 1 533kg. Automobil má tažné zařízení, tudíž lze využít přípoj valníku či vleku.

1ks Nákladní automobil - Ford Transit FT 190

Nákladní automobil typu valník značky ford transit 2,5 TDi s nosností maximálně do 2 000kg. Automobil má větší ložnou plochu, proto objemově pojme např. 6m3 mulčovací kůry.

1ks Malotraktor Kubota 7001

Rotavátor s možností pluhu a brán. Také lze použít radlici na úpravu terénu.

4ks Rotační sekačka viking MB 650 T

Travní sekačka VIKING MB 650 T je vhodná i pro sečení rozsáhlých travnatých ploch , je vybavena jednostupňovým pohonem kol. Je také velmi vhodná jako sběrač listí při posledním sečení trávníku na podzim. Výkonný motor, centrální nastavování výšky sečení či výkonné startování usnadňuje péči o zahradu.

1ks Rotační sekačka viking MB 505 M, 1ks Rotační sekačka viking MB 505 S line

Travní sekačka VIKING MB 505 S line a MB 505 M najde nejlepší uplatnění při sečení travnatých ploch do 1200 metrů čtverečních, je vybavena jednostupňovým pohonem kol. Je také velmi vhodná jako sběrač listí při posledním sečení trávníku na podzim. Výkonný motor, centrální nastavování výšky sečení či jednoduché startování pomocí ReadyStart usnadňuje péči o zahradu.

1ks Vertikutátor STIGA SVP 40 B

Robustní a výkonný vertikutátor (provzdušňovač trávníku) je poháněn benzínovým motorem Briggs & Stratton o výkonu 5,5 HP. Pracovní záběr 32 prořezávacích nožů je 40 cm. Má centrální nastavování hloubky záběru, kuličková ložiska v kolech o průměru 180 mm, sběrací koš o obsahu 50 l a hmotnost 37 kg.

1ks Vertikutátor UV 35 B

Výkonný benzínový vertikutátor určený k častému používání na středních pozemcích do 1 500 m2 tím nejširším okruhem uživatelů. Zcela nový profesionální design. Osvědčený 4taktní motor Honda s ventilovým rozvodem OHC. Široký záběr 35 cm. Speciální vertikutační válec je vybavený 30 dvojitými noži, 28 pružinami a systémem blokování hloubky vertikutace. Plynulé nastavení hloubky vertikutace otočným kolečkem a další inovace předurčují tento stroj od renomovaného německého výrobce WOLF Garten ke kvalitní, rychlé a pohodlné práci i v náročných podmínkách.

1ks Motorový foukač STIHL BR 600

Mimořádně výkonný zádový foukač STIHL BR 600. Sériově je dodáván s délkově nastavitelnou foukací hubicí, automatickou dekompresí či antivibračním systémem.

1ks Motorový foukač STIHL SH 86-D

Zahradní vysavač STIHL SH 86-D má velmi silný sací účinek. Ideální pro čištění velkých ploch. V sériovém provedení se dá použít i jako foukač. S komfortním antivibračním systémem, foukací trubkou, kulatou a plochou hubicí.

1ks Motorový foukač STIHL SH 85

Foukač STIHL SH 85 s dobrým poměrem hmotnosti na jednotku výkonu. Odstraňuje z ploch rychle listí nebo posečenou trávu.

1ks Vysokotlaký čistič STIHL RE 118

Kompaktní a skladný studenovodní vysokotlaký čistič STIHL RE 118 je určen na čistící práce okolo domu, chaty a chalupy. Lehká teleskopická rukojeť spolu s hliníkovou rukojetí na spodní straně stroje a dobře ovladatelným podvozkem umožní pohodlnou přepravu stroje. Třípístové vysokotlaké čerpadlo s ocelovými písty a vyšším pracovním tlakem než u RE 108 pracuje v olejové lázni. Tělo čerpadla i ventilová hlava jsou kovovým odlitkem. Dělitelná stříkací trubka obsahuje spojku pro rychlou záměnu plošné trysky(se seřiditelným výstupním tlakem) za rotační. Uvedené trysky a další příslušenství je možné uschovat za výklopným předním krytem přístroje. V rukojeti otočné stříkací pistole je zabudována rychlospojka, zamezující nepříjemnému kroucení vysokotlaké hadice (opletené ocelovým úpletem) při práci.

2ks Motorové zahradní nůžky HS 45/600

STIHL HS 45/600 je lehký model zahradních nůžek pro péči o dřeviny na zahradě a kolem domu. Délka střihání u těchto nůžek je 60 cm.

1ks Motorové zahradní nůžky HS 81R/750

Zahradní nůžky STIHL HS 81 R/750 s oboustrannými noži v provedení pro sestřihávání se vyznačují většími zuby a jejich velkou roztečí, převodovým poměrem s velkou řeznou silou (3100 zdvihů/minutu, nižší rychlost nožů a tím silnější řez). Délka stříhání u těchto nůžek je 75 cm. Jsou určeny pro velký rozsah stříhání a klučení velkých a silných živých plotů.

1ks Ruční motorová řetězová pila MS 018

Optimální poměr hmotnosti na jednotku výkonu. Motorová pila STIHL MS 018 se velmi dobře hodí pro stavební činnost se dřevem, kácení menších stromů a především pro přípravu palivového dříví.

1ks Ruční motorová řetězová pila MS 250

Optimální poměr hmotnosti na jednotku výkonu. Motorová pila STIHL MS 250 se velmi dobře hodí pro stavební činnost se dřevem, kácení menších stromů a především pro přípravu palivového dříví.

1ks Ruční motorová řetězová pila MS 192T

Nejlehčí pila STIHL MS 192 T pro ošetřování stromů. Umožňuje velmi přesné vedení. Startování se sníženými zpětnými rázy díky zapalování řízenému mikroprocesorem a optimální ergonomií. Schváleno pouze s pilovými řetězy s malým zpětným rázem Picco Micro Mini Comfort 3, Picco Micro Comfort 3 a s 1/4" Rapid Micro Spezial ve spojení s carvingovou lištou.

1ks Ruční motorová řetězová pila MS 460

Vysoce výkonná pila STIHL MS 460 pro probírku ve středně silných a silných porostech. Vhodná pro těžbu silných stromů. K dostání je sada pro přestavbu na pilu pro záchranné akce.

1ks Ruční motorová řetězová pila MS 661

Velmi silná a vysoce výkonná pila s pokročilou 2-MIX technologií motoru. Navržena tak, aby odolala extrémnímu nasazní, při každodení práci v silných a přesílených porostech. Optimální poměr výkonu a hmotnosti a nízká hladina vibrací. Vysoce účinný vzduchový filtr HD2. 

1ks Křovinořez stihl FS 450

Silný křovinořez STIHL FS 450 je vhodný pro vyžínání vzdorující trávy nebo křovin na okrajích silnic a svahů. Pracuje i v náročném terénu spolehlivě a vytrvale.

2ks Křovinořez stihl FS 56

Lehký vyžínač STIHL FS 56 je vhodný pro vyžínání ne příliš rozlehlých pozemků. Základní výbavu stroje tvoří dvojcípý ocelový vyžínací nůž, poloautomatická strunová žací hlava STIHL AutoCut C 25-2 a jednoduchý nosný popruh. Nízkoemisní motor 2-mix je vybaven systémem snadného startu. Hnací hřídel je flexibilní.

2ks zádový postřikovač Solo 475

Zádový tlakový postřikovač SOLO 475 s nádrží na postřik o objemu 15 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na ochranu rostlin a různých čistících a dezinfekčních prostředků. Postřikovač je vyrobený z pevných lehkých plastů odolných proti záření UV. Postřiková kapalina se tlakuje ve vzdušníku uvnitř nádrže pomocí tlakovací páky. Tlakovací páka se dá nainstalovat vlevo nebo vpravo - dle potřeby obsluhy - levák nebo pravák. Tlakuje se průběžně při aplikaci. Tlak kapaliny se reguluje nastavením ventilu na vzdušníku. Postřikovač je vybavený membránovým čerpadlem, které je vhodné i pro tlakování viskózních postřiků. Tvar nádrže je uzpůsobený k pevnému dosednutí na záda a na nádrži je vyznačená stupnice množství obsahu kapaliny. Postřikovač je nesený na širokých polstrovaných popruzích. Hadice mezi nádrží a ovládacím ventilem integrovaným v rukojeti je dlouhá asi 150 cm a umožňuje tak široký rádius ovládání. Součástí dodávky je štěrbinová tryska pro plošný postřik a tryska pro kruhový postřik (dutý kužel).

S ohledem na odbornost našich služeb se snažíme používat vysoce profesionální vybavení kvalitních značek a to převážně od firmy, Stihl, Viking, Silky, Fiskars, Bahco, Narex, Makita, Petzl a Solo.